Ankara Yaşamkent

Ankara Yaşamkent Evden Eve Nakliyat Firması

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek evden eve nakliyat çalışmaları sorunsuz şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan Yaşamkent nakliyat hizmetleri ile bölgedeki taleplerin karşılanması sağlanmaktadır. 2000'li yıllarda kurulmuş olan mahalle Eskişehir-Ankara yolunun geçişinin yapıldığı noktada yer alıyordu. İlk kurulduğu dönemlerde mahallenin nüfusu bir köy kadar az idi. Günümüzde bakıldığında ise gelişmesi ve imkan sağlaması nedeniyle giderek nüfus yoğunluğunun artışı görülmektedir.

Bağlı bulunduğu Çayyolu semti ile yolları bağlanmıştır. Yapılan son değişiklikler Dodurga, Alacaatlı ve Türkkonut mahallelerinde de değişimle yaşanmasına neden olmuştur. Eski dönemlerde üç mahallede köy durumunda iken şimdiki konuma bakıldığında çok sayıda farklı binalar ve yollar mevcuttur. Yaşam kente yaşanan gelişmeler çevresinde bulunan bölgeleri de etkileyerek daha iyi bir konuma gelmelerini sağlamıştır.

Kısa süre içerisinde yaşanan gelişmeler sayesinde özellikle bölgenin nüfusu da artarak günümüzde Ankara’nın önemli noktalarından biri haline gelmiştir. Ulaşım bölgeye kolayca karayolu üzerinden sağlanmaktadır. Çok sayıda farklı yol bağlantısının bulunması özellikle ulaşımın daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Yaşamkent Nakliyat Firması

Farklı sebeplerden dolayı adres değişikliği yapmak isteyenler için Ankara Yaşamkent nakliyat çalışmaları ile bölgedeki taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Firmamız bu alanda yıllardır aralıksız olarak devam ettirmiş olduğu çalışmalarla profesyonel hizmet almanızı sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için uzman ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir.

Gerekli bütün çalışmaların ekibimiz tarafından yapılması özellikle bu sürecin sizin adınıza daha da kolaylaştırmaktadır. Çalışanlar için ya da bu süreçte özellikle uğraşmak istemeyenler için gerçekleştireceğimiz nakliyat çalışmaları sırasında her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılması sağlanmaktadır. Yıllardır hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız belirlemiş olduğu kalite standartlarında çalışmalarını devam ettirerek her durumda kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Yaşamkent Eşya Taşıma

Yaşamkent Evden Eve Taşıma Hizmeti

Taşınma sürecinde yaşanabilecek pek çok farklı sorun bulunmaktadır. Özellikle çalışanlar için eşyaların hazırlanması ve tek tek ambalajlanması uzun bir sürece tekabül etmektedir. Bu nedenle daha kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde taşınmak isteyenler için Ankara Yaşamkent evden eve nakliyat hizmeti ile profesyonel yardım almanızı sağlıyoruz. Çok sayıda farklı ekipman ile eşyaların kısa süre içerisinde ambalajlanmasını sağlamaktayız.

Ambalajlama çalışmaları sırasında kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler özellikle taşıma sırasında yaşanacak sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Her bir eşyanın itinalı bir şekilde ambalajlanmasının ardından ekibimiz araçlara yükleme işlemi yapmaktadır. Yükleme işlemleri sırasında problem yaşanmaması için sabitleme sistemiyle eşyalarınız araç içerisine yerleştirilmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde gerekli bütün eşyaların araca yüklenmesi ile taşınır duruma getirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız yapılacak olan her çalışmada ilk aşamadan itibaren etkili çözümler sağlamak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma yapmak için gerekli itinayı göstermektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşıma sırasında eşyalarınızın hasar görmesi gibi durumların engellenmesi için sigortalı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle mağdur olmamak için güvenilir hizmet almak isteyenlere yapılacak olan sigorta kapsamında sorunsuz şekilde hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sigorta firması tarafından yapılacak olan incelemelerin ardından eşyaların sigortalanarak taşıma sırasında yaşanabilecek her türlü mağduriyetin giderilmesi sağlanmaktadır. Geniş hizmet kapasitemiz dahilinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarla sorunsuz ve kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

Şehiriçi ya da şehirlerarası yapılacak olan nakliyat çalışmaları sırasında tam kapasiteyle hizmet vererek kısa süre içerisinde taşınma işleminin tamamlanmasını sağlamaktayız. Firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar ile özellikle sektörde kaliteli hizmet almak isteyenler için nakliyat sorununun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı şekillerde gerçekleştirilecek olan nakliyat çalışmalarında günümüz teknolojisinden faydalanmaktayız. Bu sayede Yaşamkent nakliyat firmaları arasında özellikle farkımızı ortaya koyarak her durumda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yaşamkent Ankara Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Nakliye Çalışmaları

Aşamalı şekilde yapılacak olan nakliyat çalışmaları öncesinde firmamız ile yapacağınız görüşmeler dahilinde ayrıntılı bilgi verilmektedir. Belirlenen adrese yönlendirilen ekibimiz gerekli bütün kontrolleri sağlayarak daha sonrasında belirlenen tarihte çalışmaları başlatmaktadır. Çalışma öncesinde yapılan kontrollerde eşyaların durumu göz önünde bulundurularak en uygun ambalaj malzemeleri belirlenmektedir. Bu sayede uygun ambalajlarla ambalajlama çalışması yapılmaktadır.

Tek tek bütün eşyaların ambalajlanmasının ardından hazırlanan eşyalar araca yüklenmektedir. Bu süreçte gerekli bütün işlemler ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacağından özellikle çalışma hayatında bulunanlar ya da bu süreçte yorulmak istemeyenler için daha kolay bir şekilde taşıma imkanı sunmaktayız. Mobilyalarda gerçekleştirilecek olan taşıma işlemleri konusunda ekibimiz demonte taşıma işlemi yapmaktadır. Ustalarımız tarafından gerçekleştirilecek olan işlemlerle parçalar demonte hale getirilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Gerekli incelemelerin yapılması için Yaşamkent nakliyecileri arasında hizmet vermekte olan firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Belirlenen adrese yönlendirilecek olan ekip arkadaşlarımız bütün işlemleri kontrol ederek en uygun fiyat seçenekleri belirlemektedir. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirler.

Tam kapasite ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde bölgede kesintisiz hizmet almanızı sağlamaktayız. Firmamız tarafından gerçekleştirilecek her nakliye çalışmasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmet almanı sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ilk aşamadan itibaren gerekli hassasiyeti göstererek sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Yaşamkent

Binalarda özellikle merdiven boşluğunun yeterli olmaması durumunda Yaşamkent nakliyat şirketleri arasında hizmet vermekte olan firmamız asansörlü nakliyat çalışması yapmaktadır. Bu sayede eşyaların daha güvenli bir şekilde indirilmesi sağlanır. Asansör sistemi merdiven boşluğu dar olan ya da yüksek katlı binalarda kullanılmaktadır. Günümüz teknolojisinden faydalanmakta olan firmamız bu sisteme en iyi şekilde kullanarak eşyalarınızın kısa süre içerisinde binadan çıkartılmasını sağlamaktadır.

Yapılacak çalışmalar sırasında ekibimiz gerekli güvenlik önemlerini almaktadır. Binaya en uygun noktadan yaklaştırılacak olan asansör sistemiyle eşyalar dışarı çıkartılmaktadır. Bu süreçte yaşanabilecek farklı problemlerin oluşmaması için her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Ambalajlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından eşyalar asansör sistemiyle uygun şekilde dışarı çıkartılmaktadır. Aynı şekilde teslimat sırasında da asansör sistemiyle binaya çıkartılması sağlanmaktadır.

Yaşamkent Nakliyat Fiyatları

En iyi fiyat garantisinden faydalanmak isteyenler için Yasamkent nakliyat fiyatları konusunda firmamız belirlenecek uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz dahilinde kısa süre içerisinde fiyatları belirliyoruz. Uzman ekibimizin yapmış olduğu değerlendirmeler sırasında bina içerisindeki eşyaların durumu, oda sayısı veya binanın kaçıncı katta bulunduğu gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bu sayede gerekli değerlendirmeler tamamlanarak fiyatlar hesaplanmaktadır.

Belirlenecek fiyatları onaylamanız durumunda en kısa süre içerisinde nakliyat çalışmalarına başlamaktadır. Aşama aşama gerçekleştirilecek olan nakliyat çalışmalarında eşyalarınızın güvenliği oldukça önemlidir. Herhangi bir hasar görmemesi için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Teslimat sırasında demonte şekilde getirilmiş olan eşyalar ustalarımız tarafından yapılacak montaj çalışmaları ile kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bu sayede sorunsuz şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Profesyonel yardım almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Firmamız aralıksız şekilde devam ettirmiş olduğu çalışmalarla sektördeki taleplerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: 3208. Sk. No:12 / Posta Kodu 06810/ Yaşamkent / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap