Ankara Ofis Büro Taşımacılığı - Gsm Nakliyat

Ofis Taşıma - Gsm Nakliyat Ankara Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma hizmeti, ofis değiştir işlemleri gerçekleştirilirken, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için, nakliye firmaları tarafından verilen bir hizmettir.

Ofis taşıma hizmeti, tıpkı evden eve nakliyatta olduğu gibi, belirli bir iş planı dahilinde gerçekleştirilir. Ancak, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata göre, daha titiz ve detaylı bir çalışma gerektirmektedir.

Çünkü ofislerde taşınacak eşyaların çoğunluğu mobilya türü eşyalardan oluşmaktadır. Ayrıca, önemli evrak, arşiv ve dosyaların da bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli yapılmasını zorunlu kılan etkenler içerisindedir.

Ankara Ofis Taşıma,Ofis Taşımacılığı İşleminin Aşamaları

Ofis Taşımacılığı İşleminin Aşamaları

Ofis taşımacılığının ilk aşaması, taşıma işlemleri için tespit aşamasıdır. Bunun için, öncelikle, nakliyat sektörü içerisinde öncü bir firma ile anlaşma sağlanmalıdır. Firma ile gerekli görüşmeler gerçekleştirildikten sonra, tespit için adrese personel gönderilir.

Taşınacak eşyaların cinsi ve miktarı bu aşamada belirlenecektir. Eşya miktarına göre hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyulduğunun tespiti de bu aşamada yapılmaktadır. Taşınması gerçekleştirilecek ofisin konumu, planlama aşamasında önem taşır. Çünkü ofisin konumuna göre, uygun taşımacılık sistemi de tercih edilecektir.

Ankara ofis taşıma işlemlerinde ikinci aşama ise, eşyaların demontesi ve kolileme işlemleridir. Kolilemesi yapılacak eşyalar, genelde dosya ve çeşitli evraklardan oluşmaktadır. Bu eşyalar, hizmeti alan kişinin isteğine göre kolilenir ve kolay ayırt edilebilmesi içinde aynı zamanda etiketlenmektedir.

Onun haricinde ambalajlanacak diğer eşyalar ise, mobilya ve türevlerinden oluşmaktadır. Mobilyalar, firma bünyesindeki marangozlar tarafından ustaca sökülerek, montaj aşamasının kolay olması için numaralandırılmakta ve sonrasında paketlenmekte ve titizlikle paketlenen eşyalar, araca da aynı titizlikle taşınmaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmetleri içerisinde son aşama ise, taşınılacak adrese vardıktan sonra, eşyaların sorunsuz olarak içeriye taşınmasıdır. Özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip numaralandırılmış eşyalar, kolaylıkla bulunur ve çalışanlar tarafından demonte halden montajlı hale getirilir.

Ofis taşıma hizmeti içerisinde özel evrakların bulunduğu koliler de, istenilen yere bırakılır ve ofis taşımacılığı hizmeti tamamlanmış olur. Büyük titizlikle yapılması gereken ofis taşımacılığı hizmeti, belirli bir sözleşme dahilinde yapıldığından dolayı, iki taraf da karşılıklı güvence altına alınmaktadır.

Ofis taşıma hizmeti

Taşınılacak eşyaların sigortalanması, hizmet alan kişiye büyük güven sağlar. Ofis taşımacılığındaki verilecek hizmetin fiyatları ise, hizmet kapsamına göre belirlenmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti veren firmalar, kendi hizmet politikaların göre hizmet fiyatlarını belirlemektedir.

Ayrıca, taşınılacak eşyaların miktarı, alınacak eşyaların bulunduğu adres ile taşınılacak yer arasındaki mesafe, taşınma işinde kullanılan ambalaj malzemesi, teknik ekipmanlar ve personel sayısı da, ofis taşımacılığı hizmet fiyatlarının belirlenmesinde göz önünde bulundurulmaktadır.

Ofis taşımacılığı işlemleri, son 20 yıl içinde büyük bir yükseliş yakalayarak nakliyat sektörü içerisine girmiştir. Profesyonel taşımacılık şirketlerinin önemli bir bölümü de, bu hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Tabi ki, sektör içerisinde yer alan her firma bu işlemi sağlıyor diye, her hizmet sağlayan firmanın kaliteli olduğu sonucu da çıkarılmamalıdır.

Ofis Taşıma Hizmetleri İçerisinde Neler Var?, Ofis Taşıma Ankara

Ofis Taşıma Hizmetleri İçerisinde Neler Var?

Ofis taşımacılığı süreçleri içerisinde birçok firma farklı metotlar uygulamaktadır. Bundan dolayı, ofis taşımacılığı işlemleri için sektör içerisindeki tecrübeli ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeyen firmaların bulunması çok önemlidir.

Başarılı bir hizmet anlayışı ile yola çıkan firmalar; ofis taşımacılığı süreçlerinde her türlü nakliyat faaliyetlerinde sizlere gereken desteği vermektedir. Profesyonel ekipler ve geniş araç filoları sayesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde hizmetler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca taşıma hizmetlerinde ek olarak gerekli tüm eşyaların sigortalanması sağlanarak, nakliyat faaliyetlerinde oluşabilecek tüm sıkıntılarında önüne geçilmektedir.

Ankara ofis taşıma hizmeti almadan önce, tüm bu gerekli kriterleri göz önüne alarak, sıkıntısız bir taşıma hizmeti alabilirsiniz.

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Ofis Büro Taşımacılığı hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap