Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları - Gsm Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık | Ankara Evden Eve Nakliyat Gsm

Ankara’da yaşayanların taşınma işlemlerinde kullanılan asansörlü nakliyat, yapılacak taşıma işlemlerinin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Asansörlü nakliyat, taşınması gereken eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde yüksek katlara zarar görmeden taşınmasını sağlayan, modüler ve portatif bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, nakliye sektöründe de büyük bir rol alan asansörler, kullanım alanlarının çeşitliliği ile uygun şartlar sağlandığı takdirde, nakliyat için oldukça güvenli bir yöntemdir.

Asansörlü Nakliyat, Neden Asansörlü Taşıma Tercih Edilmelidir?

Neden Asansörlü Taşıma Tercih Edilmelidir?

Ankara asansörlü nakliyat hizmetleri, istenilen tarihte gerçekleştirilmektedir. Büyük cam ya da geniş balkonlara dayalı bir şekilde olan sistemin kurulması çok kısa bir zaman diliminde olmaktadır.

Sonrasında ise paketlemesi yapılan tüm eşyaların taşıması gerçekleştirilmektedir. Belirli bir ağırlığa kadar asansörlü sistemin üzerine yerleştirilmesini sağladıktan sonra birkaç saat içinde tüm eşyaların taşınma işlemi sonlandırılmaktadır.

Asansörlü Nakliyat İşlemleri Güvenli midir?

Asansörlü nakliyat hizmeti mekanizmasının belirli aralıklarla bakımları yapılmaktadır. Bununla birlikte güvenli bir şekilde indirilmesi ve kaldırılması sistem üzerinden sağlanmaktadır. Bundan dolayı eşyaların hasar alması, zarar görmesi ya da asansörlü nakliyat hizmeti mekanizmasının devrilmesi gibi durumlar söz konusu değildir.

Güvenli, zahmetsiz ve son derece pratik işlemler sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır. Aynı zamanda deneyimli personel ekipleriyle tüm ürünlerinizin güvenli bir şekilde araca yerleştirilmesi ve zamanında adrese teslim edilmesini sağlanmaktadır.

Neden Asansörlü Taşıma Tercih Edilmelidir?,Asansörlü Nakliyat İşlemleri Güvenli midir?
Asansörlü Ev Taşıma Hizmetleri

Nakliyat firmaları, her zaman sektördeki kaliteli hizmeti müşterilerine vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir. Sektördeki son teknoloji kullanılarak, profesyonel ekipler ile pratik, hızlı ve sigortalı asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Verilen hizmetlerdeki amaç, değerli müşterilerin nakliyat hizmetlerinin en kaliteli olacak şekilde almasını sağlamaktır.

Yıllar geçtikçe sektör içerisinde bulunulan zamanla oluşan tecrübe ile sizlere hiç bir sorun yaşatmadan eşyalarınızı taşınmaktadır. Eşyalarınız asansörlü nakliyat hizmeti ile yüklendikten sonra belirtilen adrese doğru yola çıkar.

Adrese ulaşan nakliyat ekibi, eşyaların tekrardan evinize, ofisinize veya taşınmasını istediğiniz yere yüklemesini yapar.

Evden Eve Taşınma İşlemlerinde Asansör Kullanmanın Farkı

Türkiye'de taşınma işlemleri, son döneme kadar insan gücüyle yapılmaktaydı. Sadece büyük fabrikalarda yük asansörleri kullanılıyordu. Nakliyeciler eşyayı taşımak için çağrılırdı. Eşyaları indirmek için, insan gücü kullanılıyordu. Bu sebeple işçi ordusuna ihtiyaç oluyordu. Taşınma esnasında çekilen çilelerden bahsetmeye gerek yoktur.

Taşınma işinde ehil firmalar sayılıdır. Daha sonra yük asansörleri çıktı ve asansörlü nakliyat sistemi kullanılmaya başlandı. Ama ilk zamanlarda çok zenginlerin işine yaradı. Çünkü zenginler kimselerin bütçesine uyacak fiyat aralıklarıyla oluşan fiyat politikasından dolayı, toplumun büyük bir kesimi tarafından kullanılması zordu. İlk asansörler, çok yükseklere eşya indirip çıkaramıyordu.

Evden Eve Taşınma İşlemlerinde Asansör Kullanmanın Farkı, Asansörlü Ev Taşıma Hizmetleri

Avrupa'da yeni yük asansörlerinin çıkması veya yerli sanayi içerisinde daha yükseklere çıkan asansörlerin üretilmesiyle, yük asansörleri gözde olmaya başladı. Özellikle sanayi ve ticarette, işçi ücretlerinden daha hesaplı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Yük indirip bindirmek için dünyanın işçisine dünyanın parasını ödemek zorunda kalıyorlardır. Bu nakliye ücretlerinin yükselmesi, direk fiyatlara yansıyordu. Bu da enflasyon demekti.

Ancak bugünkü büyük marketler, yük asansörleri sayesinde, kısa zamanda tonlarca ağırlığındaki malzemelerini rahatlıkla yükleyip, boşaltabiliyorlar. Bir asansör, 10-15 işçinin yapabileceği işi, tek başına yapmaktadır.

Bundan dolayı, Ankara asansörlü nakliyat işlemleri, güncel nakliyat tekniklerinin kullanıldığı bir hizmettir ve kullananlara zamandan ve insanı yoran bir iş gücünden çıkmıştır.

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Asansörlü Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap