Ankara Pursaklar

Ankara Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firması

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Ankara Pursaklar nakliyat firması başta Pursaklar olmak üzere ülkenin dört bir yanına yönelik nakliye hizmeti vermektedir.

Ankara Pursaklar nakliyat sayesinde ilçe genelinde insanların memnuniyet düzeyi hep yüksek olmaktadır. Ankara’nın bir ilçesi olan Pursaklar kuzey bölgesinde yer almakta olup şehrin eski köylerinden biri olarak bilinir. İlçe Ulus’a yaklaşık 12 kilometre uzakta ve Ankara ile Çubuk arasında bulunmaktadır. Bu isme ilk olarak Osmanlı Devleti zamanında kullanılan tahrir defterlerinde rastlanmaktadır. Asıl ismi Bursaklar olan ilçe zamanla ses dönüşümü yaşayarak Pursaklar adını almıştır.

2008 yılında yayınlanan kanunla birlikte bölge Pursaklar ilçesi olarak kabul edilmiştir. Bu kabulde Pursaklar Ankara ve Çubuk’tan ilçeler alarak daha da genişlemiştir. Toplam 24.000 hektar alanda bulunan ilçe toplam yirmi bir tane mahalleye sahiptir.

Pursaklar nüfusu zamanla giderek artmıştır. İlçenin eski adı ile “eskiköy” isimli yerde kurulu olduğu ifade edilir. Gün geçtikçe daha fazla gelişen ilçede eğitim düzeyi orta seviyede olup yaş ve nüfus dağılımı ile buna benzer veriler en güncel haliyle internetten açıklanmaktadır.

Ankara Pursaklar Nakliyat

Ankara Pursaklar nakliye hizmet hem ilçe içine ve hem de şehir dışına olacak şekilde verilir. Bu hizmetlerin hepsinde müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Bunun için hizmet verilmeden önce müşteri talepleri ve istekleri dinlenmekte, nakliye planı ona göre hazırlanmaktadır. Böylece ortaya çıkan sonuç hem müşteriyi hem de firmayı memnun edecektir.

Nakliye türü ne olursa olsun işine önem veren bir firmanın amacı müşterilerin beklentilerini karşılamaktır. Bunun için sektörde meydana gelen gelişmelerin hepsi en hızlı şekilde hizmet kapsamına dahil edilir. Bu durum firmanın sektörde en çok tercih edilenler arasında yer almasını sağlayacaktır.

Ankara Pursaklar Nakliye

Ankara Pursaklar nakliyat firması ilçe genelinde sayıca fazla olup bunlar arasından hem fiyat hem de özellik olarak en uygun firmanın tercih edilmesi gerekir. Ancak doğrudan fiyata odaklanmak doğru bir seçim olmayacaktır. Bazı firmalar sırf hizmet ucuz olsun diye kaliteden ödün verebilir. Bunu önlemek adına firmanın daha önce vermiş olduğu nakliye hizmetleri kontrol edilmeli, referansları bakılmalı ve müşteri yorumları incelenmelidir. Hizmet içeriği ile fiyatları birbirine orantılı olan firma en doğru seçim olacaktır. Nakliye fiyatları belirlenirken pek çok unsur dikkate alındığından karar aşamasında bunu da dikkate almakta yarar vardır. Seçilen firma ne kadar iyi ve güvenilir olursa elde edilen memnuniyet düzeyi de o kadar yüksek olacaktır. Bu durum tüm taşıma türleri için geçerlidir.

Pursaklar Eşya Taşıma

Ankara Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Ankara Pursaklar evden eve nakliyat hizmeti verilirken tüm eşyalar sigorta kapsamında garanti altına alınmaktadır. Özellikle Ankara dışına yapılan nakliyeler için bu durum büyük öneme sahiptir. Mesafe uzadıkça nakliye süresi ve risk de artacağından bunu garanti altına almakta yarar vardır. Ancak her firma garantili ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunmayabilir. Bu nedenle firma ile yapılan görüşmelerde nakliyeye ilişkin detayları incelemek gerekir.

Sigorta kapsamında her bir eşya muhafaza altına alınır ve böylece düşme, çarpma, kırılma gibi durumlara karşı müşteriye teminat sağlanır. Bu uygulama şehir içi nakliyeler için de geçerlidir. Olumsuz durumlar yaşanma ihtimalini en aza indirecek tüm önlemler firma tarafından alınmaktadır. Böylece müşterilerin memnuniyet düzeyleri biraz daha fazla olmaktadır.

Ankara Pursaklar Nakliyat Firmaları

Ankarapursaklar nakliyat firmaları başta evden eve nakliye olmak üzere her türlü nakliye hizmeti için destek vermektedir. Her biri yüksek kalitede olan bu hizmetler sayesinde taşınmak daha kolay bir hal almaktadır. Bunun için tek yapılması gereken nakliye firması ile iletişime geçmektir. İletişim amacıyla yüz yüze iletişim kullanılabileceği gibi telefon ya da internet üzerinden de nakliye talepleri firmaya iletilebilir. Firma tüm taleplere en hızlı şekilde geri dönüş yapmaktadır. Her bir müşteri firma için kıymetli olduğundan fiyatlar da buna göre belirlenir. Müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde hizmet içeriğinde yüksek kalite standartları benimsenmektedir. Bu durum işine önem veren firma için geçerlidir.

Ankara Pursaklar Nakliyecileri

Ankara Pursaklar nakliyecileri için hizmet bölgesi sınırlaması yoktur. Evden eve eşya taşımacılığı yapılacağında önce müşteri ile görüşme yapılır ve nakliye detayları belirlenir. İlk olarak nakliyenin ne zaman ve hangi tarihte, saatte yapılacağı kararlaştırılır. Bazı dönemlerde nakliye için talepler biraz daha fazla olduğundan istenilen tarihi bulabilmek adına nakliye ihtiyacı oluştuğu anda hiç beklemeden firma ile iletişime geçmekte yarar vardır.

Kaliteli taşımacılık anlayışı ile hizmet veren firma sayesinde eşyaların her biri sorunsuz şekilde yeni adresine teslim edilmektedir. Her bir taşıma hizmeti için uygulanan fiyatlar farklı olacağından kişiye özel uygun çözümler için internet sitesi üzerinden fiyat istenebilir. Nakliye firması sayesinde hem ev hem de eşyalar güvence altına alınmaktadır. Nakliye için gerekli olan tüm kurulum hizmetleri firma tarafından yapılmaktadır. Bunlar için deneyimli ve alanında bilgili personeller hizmet vermektedir. Böylece süreç daha hızlı ve verimli şekilde sonlanmaktadır.

Ankara Pursaklar Nakliyat Şirketleri

Pursaklar Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Pursaklar nakliyat şirketleri sahip olduğu bilgi ve deneyim sayesinde insanları sorunsuz nakliye ile buluşturmaktadır. Güvenli eşya taşımacılığı konusunda uzman olan firma her bir eşyanın kıymetini bilmekte, eşyaları sigortalayarak daha korunaklı hale getirmektedir. Taşıma öncesinde gerekli eşyalar için de monte hizmeti verilmekte, bunlar taşınmaya hazır hale getirilerek araca itinayla taşınıp yüklenmektedir. Araca özenle yerleştirilen eşyalar yeni adreslerine götürüldükten sonra yine aynı itinayla taşınmaktadır. De monte olan eşyalar tekrar monte edilmekte ve müşteriye kullanılabilir durumda teslim edilmektedir. Bu durum firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önemin bir sonucu olarak görülebilir.

Ankara Pursaklar Nakliye Fiyatları

Ankara Pursaklar ilçesinde nakliye fiyatları belirlenirken birden fazla unsur dikkate alınır. Öncelikle nakliye hizmetinin hangi iki nokta arasında yapılacağı belirlenir. Mesafe arttıkça buna bağlı olarak fiyatlarda da yukarı yönlü değişmeler meydana gelecektir. Ancak firmanın müşteri memnuniyetine önem vermesi sayesinde bu fiyat artışı her zaman makul seviyelerde kalmaktadır.

Taşımaya konu olan eşyanın yoğunluğu da fiyatları etkileyecektir. Buna göre parça eşya taşımacılığı ile bir eve ait bütün eşyaların taşınması aynı fiyat politikasına sahip olmayacaktır. Dolayısıyla nakliye öncesinde ne kadar eşyanın taşınacağı incelenmekte, ona uygun personel kadrosu ve araç kapasitesi belirlenmektedir. Böylece nakliye ile ilgili tüm sürecin başından sonuna kadar sorunsuz geçmesi sağlanacaktır.

Ankara Pursaklar Evden Eve Nakliye Firması

Ankarapursaklar nakliyat hizmeti kapsamında genellikle evden eve taşımacılık türü daha fazla talep görmektedir. Tayin, kira gibi sebeplerle bu hizmete olan talep sürekli aktif durumdadır. Bu kapsam firmanın sektör yeniliklerini de dikkate alarak hizmet vermesi müşteri portföyünün her geçen gün biraz daha genişlemesini sağlamaktadır. Özellikle firma bünyesinde asansörlü nakliye hizmeti verilmesi sayesinde taşınmak daha da kolay bir hal almaktadır. Fakat bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikle bina yapısının bunun için uygun olması gerekir. Bu amaçla firma tarafından hizmet kapsamında ücretsiz eksper hizmeti de verilmekte ve hizmet kalitesi hep yüksek tutulmaktadır.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Akasya Sk. No:4 / Posta Kodu 06145/ Pursaklar / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Pursaklar Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap