Ankara Hasköy

Ankara Hasköy Evden Eve Nakliyat Firması

Abidinpaşa Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe yüksek kalite ve uygun ücrette hizmet sunan tek lider firmayız. Kurulduğumuz tarihten bu yana kurumsal bir firma olarak taşımacılık işlerini özenli ve dikkatli bir şekilde sunuyoruz.

Hasköy nakliyat firmamız ile yıllardır Ankara da taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Hasköy, Ankara' nın Keçiören ilçesine bağlı bir mahallesidir. Keçiören kaymakamlık verilerine göre Hasköy' ün nüfusu 4.776 kişi ile stabildir. Sürekli olarak yeni konutların, evlerin ve iş yerlerinin yapıldığı gelişmekte olan bir mahallesidir. Dolayısı ile Hasköy' de taşımacılığın canlı ve sık olduğu söylenebilir.

Ankara' nın merkezi ve büyük çarşısı olan Kızılay ile Hasköy'ün mesafesi 10 kilometre' dir. Eğer kendi aracınız ile gidecekseniz daha hızlı varabilirsiniz. Ancak otobüs ya da dolmuş kullanacaksanız 17 dakika da Hasköy' den Kızılay' a gelebilirsiniz.

Hasköy Ankara' nın en yeni yerleşim yerlerinden biridir. Merkeze yakın olması ile taşımacılığın en yoğun olduğu semtlerden biridir. Bu doğrultuda Hasköy' de bulunan çoğu binaların yeni yapıtlar olduğunu belirtmek isteriz. Ankara' nın diğer bir merkezi olan Ulus ile Hasköy arası 5 km' dir. Bu durum da ortalama 9-10 dakika da Ulus' tan Hasköy' e gelebilirsiniz. Mimari yapısı ile Ankara' nın gözbebeği Hasköy de yaşam oldukça kalitelidir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Hasköy nakliyat firmamız kurulduğu yıldan itibaren kurumsal bir firma olarak tüm taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kasa taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, villa taşımacılığı, piyano taşımacılığı ve evcil hayvan taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda taşımacılık sürecinde kullandığımız tüm malzemeler yüksek kalitede' dir.

Evden eve nakliyat sektöründe Ankara Hasköy de bulunan firmamız aralıksız hizmet vermektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için güvenilir ve konforlu bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Taşınmaya karar verdiğinizde yapacağınız araştırmalar sonucu karşınıza birçok nakliyat firması çıkabilir. Ancak her firma' nın müşterisine verdiği değer ve kalitede farklılık söz konusudur. Sektör de vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerden dolayı adını duyurmayı başarmış Ankara Hasköy evden eve nakliyat firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Geniş referans listemiz ile sizlere güvenilir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Hasköy Eşya Taşıma

Ankara Hasköy Nakliyat

Firmamız kurulduğu tarihten bu yana kurumsallık doğrultusunda taşımacılık hizmetlerini sürdürmüştür. Bizi tercih eden müşterilerimizin konforlu bir taşımacılık süreci geçirmesi için uzman personellerimiz ile hizmet sunmaktayız. Doğru taşımacılık için öncesinde personellerimiz ile plan ve program yapmaktayız. Bunun için öncesinde uzman ekspertiz ekibimiz evinize gelerek eşya sayımı yapmaktadır. Ardından eşyalarınız için gerekli ekipmanlarımızı ve malzemelerimizi temin ediyoruz. Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, mutfak eşyalarınız ve kırılabilecek tüm hassas eşyalarınıza uygun ambalajlar kullanmaktayız.

Firmamız son teknolojik ekipmanlar ve araç-gereçler kullanmaktadır. Yüksek katta oturan müşterilerimizin taşınmak için endişe duyduğu anda asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye sokuyoruz. Binanın dış cephesinden balkon ya da geniş açılabilir pencereler aracılığı ile eşyaların nakliyat aracına asansör sistemi ile indirilmesini sağlıyoruz. Tüm taşınma süreci ile ilgilenen ayrı ayrı personellerimiz vardır. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, taşınması ve montajı' nın yapılması ile ayrı ayrı ilgilenilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için alanında uzman personellerimiz ile hafta' nın her günü aralıksız taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

Ankara Hasköy Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Hasköy nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyetini ve eşyaların güvenilir bir şekilde taşınmasını önemseyen lider bir firmayız. İyi bir firmanın sahip olduğu referansları ile tercih edilme nedeni de oldukça yüksektir. Bizler en iyi koşullarda taşınma sürecini geçirmenizi sağlıyoruz. Hızlı, güvenilir ve zamanında eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Bunların yanı sıra firmamız depolama hizmeti de vermektedir.

Firmamız uygun ücretlerde müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörde adından bahsettiren ve tanınan bir nakliyat firması olduğu için Ankara harici diğer illerden de ilgi görmektedir. Taşınmaya karar verdiğiniz de iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız eşyalarınızı kendi eşyası gibi özenli ve dikkatli bir şekilde paketleyerek zamanında taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese taşımaktayız. Ankara Hasköy mahallesi de nakliyat sektörünün en canlı semti' dir. Yeni yapılan binaların, iş yerlerin ve toplu konutlara taşınacak kişilere kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız. Var olan konumunuzdan eşyalarınızı güvenli bir şekilde nakliyat aracımıza yerleştirerek hedeflenen konuma kısa sürede taşınması sağlanacaktır. Ayrıca tüm taşınma sürecinde eşyalarınıza ücretsiz sigortalama işlemini uygulamaktayız. Sektörde Hasköy nakliyecileri arasında en sık tercih edilen firmalarda biriyiz.

Hasköy Ankara Evden Eve Nakliyat

Hasköy Nakliyat Hizmetleri

Hasköy de yüksek kalitede hizmet veren öncü bir firmayız. Ancak Hasköy nakliyat şirketleri arasında en sık tercih edilen firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Kurulduğumuz tarihten bu yana kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda firmamızın sahip olduğu referansları ile diğer firmalara üstünlüğümüzü göstermekteyiz. Eşyalarınızın taşınma sürecinde zarar görmemesi için özel dolgulu ambalajlar tercih etmekteyiz. Personellerimiz dikkatli ve özenli bir şekilde eşyalarınızı kolileme işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca dilerseniz mutfak eşyalarınızı kendiniz paketleyerek kolileyebilirsiniz. Ancak mutfak eşyalarınızı kendiniz paketleyecekseniz dikkatli bir şekilde paketlemelisiniz. Taşınma sırasında kendinizin paketlediği kolilerde açılma ve eşyalara zarar gelmesi söz konusu olur ise firmamız sorunlu olamaz. Bu yüzden taşımacılık için tüm paketleme işlemini firma personellerimize yaptırmanızı önermekteyiz.

Tecrübesini kalitesi ile birleştiren firmamız taşımacılık için gerekli malzemeleri ile eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Sizlerin bu süreçte konforlu bir şekilde taşınmanızı sağlayacak alanında uzman personellerimiz ile verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Nakliyat da en önemli 2 unsur güven ve kalitedir. Bu doğrultuda sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak %100 garantili hizmet verip sizleri memnun görmek bizlere gurur kaynağı olmaktadır. Sizler de bizimle bu deneyimden faydalanmak istiyorsanız Hasköy nakliyat firmamızı dilediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Ankara Hasköy Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatlarında taşınacak eşya sayısı, hizmet verecek personel sayısı ve taşınacak yeni adres ile şu an ki konumunuz arasındaki mesafe büyük role sahiptir. Kurulduğu günden bugüne kadar nitelikli ve tecrübeli personelleri ile hizmet veren nakliyat firmamız uygun ücretlerde taşımacılık işlerinizi gerçekleştirmektedir.

Siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti ile birlikte profesyonel bir şekilde taşınması için son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet sunmaktayız. Bol referans sahibi firmamız ile kusursuz bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Ankara Hasköy Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat günümüzde en sık tercih taşınma yöntemlerinden biridir. Özellikle yüksek katta oturan kişilerin en sık tercih ettiği yöntemdir. Eşyalarınızın hasar almadan taşınması asansörlü nakliyat aracılığı ile gerçekleşmektedir. Ankara Hasköy nakliyat firmamız ile asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Sektörde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını son derece güvenilir ve hassasiyet doğrultusunda taşımaktayız. Eşyaların bina içerisinde veya evlerin kapısından geçerken hasar alması durumunu göz önüne alarak asansörlü nakliyat hizmetini vermekteyiz. Daha fazla bilgi için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermek için uzman personellerimiz ile aralıksız çalışmaktayız.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Eczacılar Sk. No:12 / Posta Kodu 06300/ Hasköy / Ankara / Türkiye,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Hasköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap