Ankara Batıkent

Ankara Batıkent Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Batıkent evden eve nakliyat firması sayesinde tüm nakliye talepleriniz en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Batıkent Evden Eve Nakliyat

Batıkent Hakkında

Ankara’nı Yenimahalle ilçesine bağlı olan Batıkent ilçenin yarısını kaplamaktadır. Ülkedeki en büyük modern yerleşim projelerinden biri olarak ifade edilen semtte orta ve üst gelir grubuna sahip insanlar daha fazladır.

Semtin tarihi eskiye dayanmakla birlikte 1973 yılında Vedat Dolakay’ın Ankara Belediye Başkanlığı’na seçilmesiyle birlikte semt için ilk adımlar atılmıştır. Çarpık kentleşme sorununu ele alan Dolakay buna çözüm olarak Ankara’nın batısında bir proje hayata geçirmiş ve buna Batıkent ismini vermiştir. Murat Karayalçın döneminde semtin altyapısı geliştirilmiş ve günden güne gelişen semtte yapılan metro hattı ulaşımın daha da rahatlamasını sağlamıştır.

Semt genelinde özellikle ilk kuruluş yıllarında sanatçı, akademisyen, memur gibi çalışan grupları yoğun şekilde yaşarken günümüzde de şehir buna benzer kesimlere hitap etmektedir. Yapılan araştırmalara göre semtin sosyo kültürel seviyesi yüksek ve ekonomik seviyesi orta seviyedeki insanlardan meydana gelmektedir.

Kuruluşuyla birlikte neredeyse tamamı kamulaştırılmış olan Batıkent ilk olarak sosyal konut projesi ismi ile hayata geçirilmiştir. Daha sonra gün geçtikçe değişikliklere uğramış ve bugünkü haline kavuşmuştur. Sahip olduğu olanaklar sayesinde günümüzde Batıkent Ankara’nın en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir.

Batıkent Bölgeleri

Batıkent mahalleleri oldukça geniştir. Buna göre semt genelinde ilk yerleşim, susuz, kardelen, karacakaya, Uğur Mumcu, Yuva, Ostim, Kent Koop, İnönü, batı sitesi, ergazi, Turgut Özal ve yeni batı olmak üzere pek çok mahalle vardır. Bölgedeki ekonomik hayatı canlandırmak adına önemli büyük marketler açılmış ve gelişmesi için çokça çalışmalar yapılmıştır.

Özellikle semtin İstanbul yolu üzerinde bulunması ve Ostim’e yakın olması sebebiyle emlak piyasası oldukça hareketlidir. Bu nedenle semt genelinde Batıkent nakliyat firmaları sayıca fazladır ve her dönem hizmet vermektedir.

Ankara Batıkent Nakliyeciler

Semt genelinde yerleşim yoğun olduğundan dolayı Ankara Batıkent nakliyat firmaları her dönem yoğun talep görmektedir. Bu nakliyeciler hizmet kalitesi ve uyguladıkları fiyat politikası bakımından birbirinden ayrılır. Uzun yıllardan bu yana bu nakliye firmaları arasında yer alan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet taleplerinizin her birini değerlendirmektedir. Hizmet planlaması bu taleplere göre yapılmakta ve böylece ortaya kusursuz ve sorunsuz nakliye hizmetinin çıkması sağlanmaktadır.

Firmamız tarafından sizlere sunulan kaliteli ve profesyonel nakliye hizmeti sayesinde taşınmak sizin için zor ve uzun süreli bir iş olmaktan çıkacaktır. Bunu önlemek için personellerimiz hizmeti kendi içerisinde aşamalara ayırmakta ve her bir aşamanın en iyi şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Batıkent Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Batıkent Nakliyat Firmaları

Ankara Batıkent nakliyat firmaları arasında bulunan firmamız hizmet kalitesine verdiği önem sayesinde sektörde her zaman öne çıkmayı başarmaktadır. Bunun için gerekli olan tüm ekip ve ekipman firmamız bünyesinde mevcuttur. Ekipman açısından baktığınızda geniş araç filomuzun bulunması, her bir aracımızın tam donanımlı olması, sektörde meydana gelen yeni teknolojilerin hizmet kapsamımıza dahil edilmesi sizler için avantaj sağlayacaktır. Buna ek olarak personellerimiz işinde deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Aksi durum söz konusu olduğunda özellikle eşyaların paketlenmesi ve taşınması sırasında düşme, çarpma gibi durumlar sıklıkla yaşanmaktadır. Bunu önlemek adına firmamız sizler için gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Böylece hizmet kalitemiz her zaman yüksek olmaktadır.

Ankara Batıkent Nakliyat Hizmeti

Ankara Batıkent nakliyat hizmeti almak istediğinizde tek yapmanız gereken bu alanda öncü olan firmamız ile iletişime geçmektir. Bu amaçla doğrudan firmamıza gelebileceğiniz gibi telefon numaralarımız ya da internet sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet veren firmamız iletişim ağını hep aktif tutmaktadır. Böylece nakliye taleplerinizi yedi gün yirmi dört saat boyunca firmamıza iletebilirsiniz. Nakliye ile ilgili merak ettiğiniz bir konu ya da soru olduğunda telefon numaralarımız aracılığıyla bunu firmamıza rahatça iletebilirsiniz. Her zaman temel amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan bunu başarmak için her dönem yoğun çaba içerisindeyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm hizmet detaylarımız beklentilerinizi karşılayacak şekilde oluşturulmaktadır. Bu sayede hizmet memnuniyeti her zaman yüksek olmaktadır.

Ankara Batıkent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Batıkent evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken her zaman ekonomik fiyatların belirlenmesine özen gösterilir. Hizmet kalitemiz günden güne artmasına karşın fiyatlarımız her zaman müşterilerimizi memnun edecek ve en uygun olacak şekilde belirlenir. Sektörde ucuz hizmet vermesine karşın hizmet kalitesi düşük olan çok sayıda firma vardır. Bu nedenle bunlarla mağdur olmamak adına doğrudan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nakliye fiyatları belirlenirken pek çok unsur dikkate alınmaktadır. Nakliyenin yapılacağı iki yer arasındaki uzaklık, eşya yoğunluğu, nakliye için gerekli olan araç kapasitesi ve personel sayısı, taşımanın kaçıncı katlar arasına yapılacağı ve buna benzer detaylar taşıma açısından öneme sahiptir. Maliyetler her zaman minimum, kalite ise maksimum seviyede tutularak size her zaman en avantajlı fiyatlar sunulmaktadır. Böylece bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin tüm taşıma işleriniz için gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Batıkent Eşya Taşıma

Ankara Batıkent Şehir İçi Taşımacılık

Ankara Batıkent şehir içi taşımacılık yaz kış fark etmeksizin sürekli olacak şekilde yapılır. Bölgede çalışan kesim yoğunlukta olduğundan dolayı bu kişileri mağdur etmemek adına nakliyenin hafta sonu yapılması da mümkündür. Ancak bazı dönemlerde yoğunluk olabileceğinden dolayı uzun süre beklememek adına nakliye ihtiyacı oluştuğu anda firmamızla iletişime geçmenizde yarar vardır. Böylece istediğiniz gün ve saatte taşımanın yapılması mümkün olacaktır.

Ankara dışına yapılan nakliyeler ile kıyaslandığında şehir içi taşımacılık hizmetleri daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bunun için nakliyeye çok uzun zaman ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Paketlemeden yerleştirmeye kadar her türlü iş firmamız personelleri tarafından halledildiği için size düşen sadece hizmet talebinde bulunmaktır. Böylece yeni bir eve ya da işyerine taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılık hizmetimi yalnızca ev nakliyesine yönelik değildir. Buna ek olarak ofis ve işyeri taşımacılığı da yapan firmamız tüm alanlarda gerekli tecrübeye ve eğitime sahiptir. İşyerinizde bulunan tüm demirbaş eşyalarınız bizim için ekstra kıymetlidir. Bunların her biri en özenli şekilde paketlenip taşınmakta ve yerleştirilmektedir. Bu sayede nakliye herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlanmış olacaktır.

Ankara Batıkent Nakliyat Şirketleri

Ankara Batıkent nakliyat şirketleri hizmet kalitesi ve içeriği yönünden birbirinden farklılık gösterir. Bu nedenle nakliye firması seçerken doğrudan ucuz olan hizmetlere yönelmek yanlış olacaktır. Fiyat olarak kıyaslama yaptığınızda şehir içi taşımacılık Ankara dışına yapılan nakliyelere göre daha ucuzdur. Bu nedenle fiyat araştırması yaparken bunu da göz önünde bulundurmakta yarar vardır. Taşımanın yapılacağı iki yer arasındaki mesafe arttığında maliyet de artacağından dolayı buna bağlı olarak fiyat aralığı da yükselecektir. Benzer durum eşya yoğunluğu için de geçerlidir. Eşya sayısının artması taşıma için gerekli olan personel sayısının artmasına sebep olur. Bu gibi durumlar nakliye şirketleri için önemli olup fiyatlandırmalar her zaman bunlara göre yapılır.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: 1884. Sk. No:43 / Posta Kodu 06370/ İlkyerleşim / Yenimahalle/Ankara,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Batıkent Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap