Ankara Aydınlıkevler

Ankara Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat firmaları Aydınlıkevler firmamız siz kıymetli müşterilerimizin eşyalarını güvenilir ve yüksek kalitede taşımaktadır.

Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat

Aydınlıkevler Hakkında

Ankara Aydınlıkevler binlerce kişiye ev sahipliği yapan en kabalık ilçelerinden biridir. İç Anadolu bölgesinde yer alan Aydınlıkevler Altındağ' a bağlıdır. Tarihe göre en eski yerleşim yeri olan Aydınlıkevler "Eski Ankara" olarak adlandırılmaktadır. Özgeçmişi ile birlikte kökleri Ankara Kalesi ile özdeşleşmektedir. Bu yerleşim yerinin tarihi Paleolitik çağa kadar uzanmaktadır. Fakat bulgulara göre Hititlerden öteye gitmediğidir. M.Ö 547. yılında Pers egemenliğinden sonra Ankara M.Ö 281. yılında Galatların eline geçerek kale kent haline bürünmüştür. Galatlar tarafından inşa edilen Ankara Kalesi konumu ve taşların özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ankara M.Ö 25. yılında Roma topraklarına dahil olur. 10.yılında ise günümüzde Hacı Bayram Cami'nin olduğu yere İmparator Augustus adına tapınak inşa edilir. Augustus, Ankara’yı 12 semte bölerek serbest şehirleşme haline getirir. 395.yılında ise Roma İmparatorluğu ikiye bölünerek 1073.yılda Bizanslılar yönetimi alır. Ardından 1073 yılında Ankara Türklerin eline geçer ve yönetimi alır. Ankara' nın merkez ilçesi Altındağ 1953 yılında metropol ilçeye dönüşerek hızla büyümeye devam etmiştir. Aydınlıkevler de Altındağ ilçesine bağlı en nezih semtlerinden biri haline gelmiştir.

Aydınlıkevler Beldeleri

Altındağ beldesine bağlı firmamız siz değerli müşterilerine kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir. Bu belde de sanat, tarih ve kültür ile iç içe çeşitli yerler vardır. 14.yılda sürekli el değişen Ankara' nın merkezi günümüzde Altındağ olarak bilinmektedir. Bu doğrultuda Altındağ' a bağlı Aydınlıkevler serbest yapıların, toplu konutların ve çarpık kentleşmenin görüldüğü bu ilçede yaşam standartları oldukça yüksektir. Birbirinden güzel çarşıları ve pazarları herkesin ilgi odağı haline dönüşmüştür. Özellikle Ankara' ya gezi için gelen turistlerin ilk uğradığı semt olduğu söylenebilir.

Aydınlıkevler Ankara' nın kuruluşundan beri var olan bir ilçedir. Geçmişten günümüze binlerce insana ev sahipliği yapan büyük bir semttir. Semtte yer alan Altınpark oyun ve aktivite alanı oldukça popülerdir. Tarihi eskiye dayandığı için burada eski yapıları görmek mümkündür.

Aydınlıkevler Nakliyecileri Başvuru

Aydınlıkevlerden başka bir yere taşınacaksınız Aydınlıkevler nakliyecileri arayışı içerisindeyseniz eğer doğru adrestesiniz. Kurulduğumuz tarihten bu yana işimizi bilinçli bir şekilde yapıyoruz. Uzman personellerimizin tamamı gerekli donanımlara sahip ekiplerden oluşmaktadır. Aynı zamanda firma olarak önceliğimizin siz kıymetli müşterilerimizi memnun etmek olduğunu vurgulamak isteriz.

Nakliyat firmamıza taşınmak için yapacağınız başvuru ardından müşteri temsilcilerimiz en kısa süre zarfında sizlere dönüş sağlayarak gerekli bilgileri verecektir. Hizmetlerimiz doğrultusunda sizlere %100 memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Taşınma süreci zor ve zahmetli bir süreçtir. Bu süreci sektörde marka olmuş firmamız ile geçirerek taşınmanın aslında ne kadar zevkli bir iş olduğunu anlayacaksınız.

Eşyalarınızın paketleme aşamasında kullandığımız tüm araç-gereçlerimiz son derece kaliteli ekipmanlardan oluşmaktadır. Uzman personellerimiz özenli ve dikkatli bir şekilde eşyalarınızı paketleyerek kolilere yerleştirmektedir. Aynı zamanda hassas ve kırılacak olan eşyalarınız için özel dolgulu paketler kullanmaktayız. Bu doğrultuda gönül rahatlığı ile eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Aydınlıkevler Ankara Evden Eve Nakliyat

Araç İçi Yerleşim Ve Taşıma

Aydınlıkevler nakliyat firmamızda çalışan personellerimizin her biri alanında uzman ve gerekli belgelere sahip kişilerdir. Bu alanda tecrübe sahibi kişiler ile çalışmak müşteri memnuniyet oranını artırmaktadır. Araç içi yerleşim konusunda hassasiyet ile yaklaşan personellerimiz dikkatli bir şekilde işlerini yapmaktadır. Araç içi yerleşim taşınma sürecinde en önemli faktörlerden biridir. Çünkü araç içi yerleşim düzensiz ve yanlış olur ise eşyalara büyük ölçüde hasar gelebilir. Bu nedenle araç içi yerleşim işinde başarılı olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma personelimiz işini bilinçli bir şekilde gerçekleştirdiği için araç içerisinde kırılacak tüm eşyalarınızı sabitlemektedir. Siz kıymetli müşterilerimizin değerli eşyaları bizler önem arz etmektedir.

Nakliyatta Hızlı Teslimat

Firmamız sektörde en çok ilgi gören nakliyat firmalarından biridir. Öncelikle firmamız ile iletişim sağlayarak randevu oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra belirlemiş gün içerisinde hızlı ve kalite standartlarına uygun bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Bugüne kadar hiçbir nakliye işimizi aksatmadık. İşimizin zorluğunu bilerek bilinçli bir şekilde ilerliyoruz. Taşınma sürecinde planlı bir şekilde ilerlediğimiz taktirde güvenilir bir şekilde taşımayı sonlandırıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimize Ankara Aydınlıkevler nakliyat firmamız olarak uygun ücretlerde hizmet vermekten gurur duyarız.

Taşımacılıkta Ekonomik Bütçe

Eğer ekonomik bir şekilde taşınmak istiyorsanız bütçenize uygun taşınmanız firmamız ile mümkündür. Aydınlıkevler nakliyat firmaları arasında Ankara başta olmak üzere şehirlerarası taşımacılık alanında da hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırmalarımız hizmetimize ve kurumsal bir firma oluşumuza göre oldukça uygundur. Ancak eşya sayısı ile birlikte taşınacak evin mesafesi fiyat konusunda oldukça önemli bir detaydır.

Eşya Depolama Hizmetler

Eşyalarınızı sınırlı bir süre karşılığında yüksek güvenlikli depolarımızda saklayabilirsiniz. Belirli zamanlarda depolarımızın temizliği yapılmaktadır. Bu süreçte eşyalarınıza zarar gelmemesi için böceklenmeyi engelleyici haşere ilaçları kullanıyoruz. Aynı zamanda her gün düzenli olarak depolarımızı havalandırarak küflenmeyi ve nemin oluşmasını önlüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin değerli eşyalarını 7/24 güvenlik kamerası ile kayıt altında tutuyoruz. Oluşabilecek herhangi bir sorunda uzman personellerimiz ile birlikte çözüm üreterek memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Aydınlıkevler Parça Eşya Taşıma

Uygun ücretlerde Aydınlıkevler parça eşya taşıma alanında yüksek kalitede hizmet veren lider bir firmayız. Parça eşya taşımacılık için eşya kapasitenize göre nakliyat aracı gönderilmektedir. Bu durumda daha az ücret ödeyerek avantaj sağlamış olacaksınız. Parça eşya taşımacılık için firmamızı arayarak eşya kapasiteniz hakkında bilgi verip randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Ofis Malzemeleri Taşıması

Aydınlıkevler Eşya Taşıma

Nakliyat hizmetlerinde hassas bir konu olan ofis taşımacılığı dikkatli ve özenli bir şekilde yönetilmelidir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı konusunda oldukça tecrübeye sahiptir. Müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeyen firmamız her sorun için çözüm odaklı hizmet vermektedir. Uzman personellerimiz %100 memnuniyetiniz için dikkatli bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır.

Eşyalarınızın gruplanması ve paketlenerek kolilemesi ile birlikte etiketleme yapılmaktadır. Böylece yeni adrese geçiş yapıldığında eşyalarınızı yerleştirirken zamandan tasarruf edebileceksiniz. Aydınlıkevler nakliyat firmamız ile kusursuz taşınmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Mağaza Eşya Taşıması

Mağaza eşya taşımacılığı için taleplerinizi en kısa sürede değerlendirilerek uzman ekspertiz ekibimiz gelerek eşyaların cinsini ve araç-gereçlerimizi ayarlıyoruz. Aynı zamanda nakliyat araçlarımızın içerisinde askılı giysi taşıma aparatları yer almaktadır. Bir mağazadan başka bir mağazaya tekstil ürünlerini kırışmadan taşımaktayız. Aynı zamanda verdiğimiz hizmet karşılığında uygun ücretlendirmeler sunmaktayız.

Araçlarda Geniş Filo Neden Önemli

Araçlarımız geniş tasarımı olması ile çok sayıda eşya taşıma kapasitesine sahiptir. Aracın içerisinde yer alan çelik kasanın genişliği ile sınırsız eşya taşınabilir. Ankara Aydınlıkevler firması olarak tüm sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Geniş kapasiteli araçlarımız, ekipmanlarımız ve uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet veriyoruz.

Fuar Alanı Taşımacılık

Fuar alanı taşımacılık alanında hizmet veren firmamız Ankara da en fazla tercih edilen nakliyat firmasıdır. Geçmişten günümüze yüzlerce fuar taşımacılığı sağladık. Firmamız fuar alanı için gerekli ekipmanları taşıyıp montajı ve de montajını yapmaktadır. Fuar bitiminde ise tekrar kurulan malzemeleri sökerek aracımıza yerleştirmekteyiz. Aydınlıkevler nakliyat şirketleri alanında uygun ücretlerde hizmet veren lider bir firmayız.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık günümüzde en yaygın taşıma türüdür. Özellikle yüksek katta oturan kişilerin eşyalarını hasar almadan indirilmesi için büyük avantaj sağlar. Bunun için donanımlı son model nakliyat araçlarımız ile asansörlü nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Asansörlü taşımacılık da paketlenen eşyalarınızı hem yukarıdan aşağıya hem de aşağıdan yukarıya kusursuz bir şekilde indirmekteyiz. Bu alanda uzman personellerimiz siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti için eşsiz hizmet vermektedir. Aydınlıkevler nakliyat firması olarak bizi tüm taşımacılık işleriniz için tercih edebilirsiniz.

Taşımacılıkta Kurumsal Bakış Açısı

Kurumsal bir şekilde hizmet veren firma müşterisine ve eşyalarına değer vermektedir. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren kurumsal bir şekilde hizmet vermektedir. Her gün birçok ev, ofis, büro, kurumsal iş yerleri, parça eşya taşıma ve depolama alanında kaliteli hizmet vermekteyiz. Taşınma sürecinin aslında zor olmadığını firmamızı tercih ettiğiniz an anlayacaksınız. Ayrıca şehirlerarası taşımacılıkta aracımızın içerisinde uzun yol yedek şoförümüz bulunmaktadır. Planlı bir şekilde aralıksız çalışarak sizlerin kısa sürede yeni adresinize taşınmasını sağlıyoruz.

Firmamızda hizmet veren tüm personellerimiz alanında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Aynı zamanda çalışanlarımız gerekli sertifikalara sahip kişilerdir. Prestijimiz ve kalitemizi ön planda tutarak siz kıymetli müşterilerimiz için işinde başarılı personeller ile birlikte hizmet veriyoruz.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Şht. Bülent Ay Sk. No:31 / Posta Kodu 06130/ Aydınlıkevler / Altındağ / Ankara,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap