Ankara Atapark

Ankara Atapark Evden Eve Nakliyat Firması

Taşınırken sorun yaşamak istemeyenler için profesyonel nakliyat hizmetimiz dahilinde taşınma sürecini kolaylaştırıyoruz.

Ankara Keçiören’e bağlı olan Atapark için firmamız Atapark nakliyecileri arasında profesyonel olarak vermiş olduğu hizmet ile adını duyurmuştur. Atapark Keçiören sınırları içerisinde bulunan mahallelerden yalnızca biridir. Her geçen gün artan nüfusuyla ve konumu ile oldukça önemli bir yere sahiptir. Keçiören’de özellikle gelişen bölgelerden biri olarak bilinmektedir. 

Atapark Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kiracılar için taşınma süreci oldukça zordur. Aynı şekilde evini değiştirmek isteyenler içinde taşınma denildiğinde uzun süre düşünmek ve zor karar vermek kaçınılmazdır. Bu nedenle taşınma işleminin daha kolay ve sorunsuz olarak yapılabilmesi adına firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir. 

Tamamen profesyonel olarak sürdürmüş olduğumuz çalışmalar sayesinde Atapark nakliyat şirketleri arasında kalitenin adresi olarak tercih edilmekteyiz. Alanında uzman olan ekibimi yapılacak işlemlerin her aşamasında gerekli itinayı göstermektedir. 

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Talep edilmesi halinde firmamız yeterli kapasitesi ile en kısa sürede geri dönüş sağlamaktadır. Belirlenen adrese yönlendirilecek ekibimiz gerekli incelemeleri yapmaktadır. Yapılan inceleme doğrultusunda gerekli malzemeler belirlenmektedir. 

Eşyalarda en uygun malzemelerin kullanımı ile paketleme yapmaktayız. Paketleme işleminin kısa sürede tamamlanması için yeterli sayıdaki ekibimizin yönlendirilmesi sağlanır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan paketleme işlemi yapılır. 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Atapark'ta hizmet almak isteyenler için firmamız yılların vermiş olduğu deneyimlere bağlı kalarak hizmet alınmasını sağlamaktadır. Belirlenen adrese yönlendirmiş olduğumuz uzman ekip detaylı inceleme yapmaktadır. Ekspertiz tarafından yapılacak olan incelemeler sayesinde fiyat belirlenmektedir.

Fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimiz için ücretsiz olarak yapılacak incelemeler ile kısa sürede bilgi alınmasını sağlıyoruz. İncelemenin ardından belirlenecek fiyatların onaylanması halinde en kısa sürede çalışmaya başlanmaktadır. 

Atapark Ankara Evden Eve Nakliyat

En İyi Atapark Nakliyat Firması 

Hizmete başladığımız günden itibaren belirlemiş olduğunuz kalite standartlarından ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Uzun yıllardır sektörde yapmış olduğumuz çalışmalarla farkımızı ortaya koyduk. Aynı şekilde profesyonel olarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. 

Taşınırken eşyalarınızın hasar almaması ve aynı zamanda daha kolay bir şekilde taşınması adına nakliyat çalışması yapmaktayız. Eşyalarla ilgili yapılacak her çalışma ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Taşınma stresini yaşamak istemeyenler için biz sizin adına bu süreci sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. 

Güvenli Taşıma İşlemi 

Eşyalarınızın zarar görmemesi için Atapark nakliyat ekibimiz en iyi ambalajlar ile paketleme yapmaktadır. Mobilyaların zarar görmemesi için demonte taşıma yapılmaktadır. Ustalarımız kısa sürede mobilyaları demonte hale getirerek paketlemektedir. 

Yeterli sayıdaki ekibimiz sayesinde paketleme kısa sürede yapılmaktadır. Her eşyanın tek tek paketlenmesinin ardından eşyalar taşınır duruma getirilmektedir. Kırılacak eşyalar için gerekli önlemler alınmaktadır. 

Şehiriçi Nakliyat Çalışmaları 

Ankara Keçiören’de ikamet etmekte olan müşterilerimiz için Ankara Atapark nakliyat hizmetlerimiz dahilinde sorunsuz şekilde taşıma imkanı sağlamaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde bölgede gerekli olabilecek her durumda şehiriçi ya da şehirlerarası yapılacak nakliyat çalışmalarını karşılamaktayız.

Ankara içerisinde belirlenen farklı bir adrese taşınmayı düşünenler için en kısa süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Aşamalı şekilde gerçekleştirilecek çalışmaların ardından eşyalarınız hazırlanarak en kısa sürede belirlemiş olduğunuz yeni adrese teslim edilmektedir.

Atapark Eşya Taşıma

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri  

Ankara Atapark’tan farklı bir şehre taşınmayı düşünenler için şehirlerarası alanda nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz itinalı şekilde gerçekleştirilecek paketleme çalışmalarının ardından eşyaları araçlara yükleyerek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Nakliyat çalışmalarımız sırasında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan gerekli bütün işlemler ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede taşınmanın daha kolay ve pratik bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti 

Yaşanabilecek her türlü probleme karşı önlem almak isteyen müşterilerimiz için sigortalı nakliyat çalışması yapmaktayız. Talep etmeniz durumunda ekspertiz kontrolleri sırasında yapılacak kontroller dahilinde sigorta anlaşması gerçekleştirilmektedir.

Taşıma sırasında yaşanacak her türlü mağduriyet karşısında sigorta kapsamında mağduriyetiniz giderilmektedir. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyim doğrultusunda özellikle müşteri memnuniyetini garanti ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat  

Merdiven boşluğunun dar olduğu binalarda asansörlü olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Ankara Atapark evden eve nakliyat çalışmaları sayesinde eşyaların güvenli bir şekilde binadan çıkartılmasını sağlamaktayız.

Teslimat sırasında aynı şekilde dışarıdan yaklaştırılacak olan asansör sistemimiz ile kısa sürede eşyaların binaya çıkartılması sağlanmaktadır. Yüksek binalarda ya da merdiven boşluğunun dar olması halinde tercih edebileceğiniz hizmet seçeneklerimiz arasında asansörlü nakliyat yer almaktadır.

Atapark Nakliye

Hızlı Teslimat  

Planlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan Atapark nakliyat çalışmalarımız sayesinde beklemek zorunda kalmadan en kısa süre içerisinde yeni adresinize taşınmanızı sağlıyoruz. Her geçen gün geliştirmiş olduğumuz çalışmalarda özellikle alanında en iyi ekip ile çalışma yapmaktayız.

Uzman kadromuz yapılacak nakliye çalışmalarının her aşamasında hassasiyeti elden bırakmadan hareket etmektedir. Yapmış olduğumuz her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bu sayede kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktayız.

Kesintisiz Destek Hizmeti 

Nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı şekilde yapılacak görüşmeler sayesinde her sorunuzun cevabı verilmektedir. 

Deneyimli kadromuz sayesinde tamamen müşteri memnuniyetini garanti ederek hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda yapılacak olan görüşmeler sayesinde ekibimiz sizlere yardımcı olarak merak ettiğiniz konularda istediğiniz bilgileri almanızı sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları 

Kısa süre içerisinde nakliyat çalışmalarının tamamlanabilmesi için belli aşamalarda çalışma yapılmaktadır. Firmamız tarafından yönlendirilecek olan ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak paketleme işlemini hızlı bir şekilde yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz ambalajlar eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Hazırlanan eşyalar güvenli bir şekilde binadan çıkartılarak araçlarımıza yüklenmektedir. Araçlarımız içerisinde kullanmış olduğumuz sabitleme sistemi sayesinde yolculuk sırasında herhangi bir sorun yaşanmadan teslimat yapılmaktadır.

Daha az yer kaplaması ve güvenli bir şekilde taşınması için mobilyalarda demonte taşıma işlemi yapmaktayız. Demonte olarak taşınmış olan mobilyalarınız adresinize teslim edilirken ustalarımız tarafından gerekli montaj çalışmaları yapılmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti 

Farklı sebeplerden dolayı özellikle tek parça eşyaların taşınması konusunda firmamız Atapark parça eşya taşıma hizmeti sunarak sorunun çözümünü sağlamaktadır. Yapılan talepler doğrultusunda oluşturmuş olduğumuz liste üzerinden hareket ederek her müşterimizden göndermek istediği parçayı teslim almaktayız. 

Belirlenen güzergah üzerinden gerçekleştirilecek olan teslim alma işlemlerinin ardından her ürün belli sırayla belirlenmiş olan adreslere teslim edilmektedir. Bu süreçte sorun yaşanmaması için ekibimiz her ayrıntıya dikkat etmektedir. Parça eşyaların en kısa sürede istenilen adrese teslim edilmesini sağlıyoruz. 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve gerçekleştirilecek olan çalışmalar için Atapark nakliyat firmaları arasında kalite ve güveni arayanlar iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler.

Geniş hizmet kapasitemiz dahilinde belirlemiş olduğumuz en iyi fiyat seçenekleri ile nakliye çalışması yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde fiyatlar konusunda kısa sürede bilgi alınmasını sağlamaktayız. Fiyat bilgisi almak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler.

Ankara Atapark’ta taşınmak isteyen müşterilerimiz için gelişen teknolojiden yararlanarak taşıma işleminin en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Kullanmış olduğumuz ekipmanlarla daha hızlı ve güvenli şekilde taşıma yapıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmete hazırız. 

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Yanıklar Sk. No:36 / Posta Kodu 06280/ Atapark / Keçiören /Ankara

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Atapark Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap