Ankara Anafartalar

Ankara Anafartalar Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat firmaları Anafartalar firmamız siz değerli müşterilerini memnuniyet garantisi altında taşınmanıza yardımcı olmaktadır.

Anafartalar Evden Eve Nakliyat

Anafartalar Hakkında

Ankara Anafartalar Altındağ semtine bağlı en geniş mahallesidir. Sıhhiye ve Dışkapı semtleri içerisinde yer almaktadır. Türkiye de geçmişten günümüze önemli mevki sahibi kişiler ile iş merkezleri Anafartalar’da yer almaktadır.

Ankara Anafartalar’da bulunan ilk modern dükkanlar, eğlence merkezleri, kafeler, Samanpazarı ve Ulus meydanı ile meşhur bir ilçedir. Cumhuriyet dönemlerinde Ulus da Çocuk Sarayı Apartmanı, Şehremaneti ve Ankara Adliyesi gibi önemli kamu binaları yer almaktadır.

Anafartalar Alışveriş Merkezi 1964 yılında açılarak Ankara’ nın hızla gelişen ilçelerden biri haline gelmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘’Ulus Tarihi Kent Meydanı’’ adlı proje de 100.yıl çarşısı ve Ulus Çarşısı yıkılarak dönüşüme uğramıştır. Fakat 2017 yılında açılan dava sonucunda proje iptal edilerek durdurulmuştur. Bu durum da Anafartalar ilk gün ki gibi muhteşem görünümünü koruyor.

Anafartalar Beldeleri

Ulus Beldesi Ankara Anafartalar evden eve nakliyatfirmamızın uzun zamandır hizmet verdiği beldelerinden birisidir. Çağdaş ve modern dükkanların, kuyumcuların ve büyük bir alışveriş merkezinin var olduğu bu alanda pek çok mevki sahibi kişiler yer almaktadır. Özellikle Samanpazarı çarşısına duyulan ilgi oldukça fazladır. Burada kıyafet, ayakkabı, çanta, abiye vb. her şey mevcuttur. Yapısı ile turistleri kendisine çeken bir beldedir.

Ankara’ nın kuruluş tarihinden itibaren burada yerli halkın oturduğu görülmektedir. Yaşam standartları yüksek olan Anafartalar’a ilgi bu sebepten çok fazladır. Aynı zamanda Dışkapı ve Sıhhiye beldeleri de Anafartalar’a dahil olmasından dolayı birçok önemli kamu, kurum ve kuruluşların hizmet verdiği binalara ev sahipliği yapmaktadır.

Anafartalar Nakliyeciler Başvuru

Taşınmaya karar verdiğiniz an semtte bulunan Anafartalar nakliyecileri için araştırma yapmalısınız. Siz değerli müşterilerimiz için son teknolojik ekipmanlarımız ve son model nakliyat araçlarımız ile kısa sürede taşınmasını sağlıyoruz. Kurulduğumuz tarihten bu yana kurumsal bir firma olarak hizmet veren prestijli bir firmayız.

Siz değerli müşterilerimizin fikirlerini önemseyip, istek ve arzularınıza göre hareket etmekteyiz. Taşınmak zor bir süreç olduğu için sektörde marka olmayı başaran firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Alanında profesyonel ekiplerimiz ile önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulamak isteriz.

Anafartalar Ankara Evden Eve Nakliyat

Araç İçi Yerleşim Ve Taşıma

Anafartalar Nakliyat firmamız uzman personelleri ile birlikte araç içi yerleşim konusunda gerekli özeni ve titizliği göstermektedir. Teslimat sürecini kusursuz bir şekilde yönetiyoruz. Firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılıkta lider bir nakliyat firmasıdır.

Taşınma sürecinde dikkat edilmesi gereken husustan biri olan araç içi yerleşimdir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için firma personellerimiz dikkatli bir şekilde yerleştirmektedir. Özellikle kırılacak ve hassas eşyalarınızı aracımızın içerisinde sabitliyoruz. Bu doğrultuda eşyalarınızın güvenliğini önemler alarak yerleştirdiğimiz için herhangi bir problem ile karşı karşıya gelmiyoruz.

Nakliyatta Hızlı Teslimat

Firmamızı tercih ettiğinizde sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saat dilimi içerisinde randevu oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra belirlemiş olduğunuz gün içerisinde hızlı ve kusursuz bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Nakliyat firmamız bu süreçte herhangi bir aksilik yaşamaması adına önceden plan ve program çerçevesinde hareket etmektedir. Evden eve nakliyat hizmetimizi kusursuz bir şekilde tamamlayarak sizleri memnun görmek bizlere gurur kaynağı oluyor. Siz değerli müşterilerimiz Ankara Anafartalar Nakliyat firmamız tarafından uygun ücretlerde kaliteli hizmet alabileceğiniz ender firmalardan biridir.

Taşımacılıkta Ekonomik Bütçe

Taşınmaya karar verdiğiniz an ekonomik bir şekilde taşınmanın yolarını arayabilirsiniz. Anafartalar nakliyat firmaları ile farkımızı vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda kanıtlıyoruz. Kurumsal bir firma olarak genel piyasayı göz önünde tutup siz değerli müşterilerimize ekonomik ücretlerde hizmet veriyoruz. Aynı zamanda fiyat değişikliğine etken olan taşınacak evin mesafesi ile taşınacak malzemelerin sayısıdır.

Anafartalar Eşya Taşıma

Eşya Depolama Hizmetleri

Sizin için değerli olan tüm eşyalarınızın korunması için ekibimizi ile birlikte profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyerek depolama alanlarımızda güvenli bir şekilde saklıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bizlere emanet etmiş olduğu eşyaların güvenliği için depolarımızda 7/24 kamera kaydı alınmaktadır. Aynı zamanda depolarımız belirli aralıklarda temizlenerek haşere oluşumuna karşı ilaçlanmaktadır. Sizler de gönül rahatlığınca eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Anafartalar Parça Eşya Taşıma

Firmamız değerli müşterileri için Anafartalar parça eşya taşıma alanında oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Parça eşya taşımacılık için eşya sayınıza uygun bir araç ayarlıyoruz. Bunun için öncesinde firmamız ile iletişime geçerek eşya sayınızın ne kadar olduğu belirterek randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Ofis Malzemeleri Taşıması

Gelişen teknoloji ile birlikte taşımacılık sektörü her zaman aktiftir. Ofisinizde veya büronuzda bulunan size ait özel eşyaların güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Mobilyalar, masa, sandalye, kitaplık, dosyalarınızı profesyonel ekibimiz ile birlikte kaygılarınızı ortadan kaldırarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Ofis malzemelerinizi titizlik ile paketleyip gün içerisinde taşınmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda ofis taşımacılığını siz değerli müşterilerimiz için uygun ücretlerde sağlıyoruz.

Mağaza Eşya Taşıması

Mağaza eşya taşımacılığı dikkat gerektiren bir iştir. Bu sebeple mağaza taşımacılık konusunda başarılı işlere imza atan firmamızı gönül rahatlığınca tercih edebilirsiniz. Anafartalar evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz tarihten bu yana tecrübemiz ile mağaza eşya taşımacılıkta talep gören bir firmayız.

Ankara başta olmak üzere şehirlerarası mağaza taşımacılık alanında da hizmet vermekteyiz. Özellikle kıyafetler ve kırılacak eşyaların paketlenmesi özenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tekstil sektöründe taşınacak kıyafetlerin lekelenmemesi kırışmaması için önlemler almaktayız. Bu sebeple firma olarak kaliteli hizmet verdiğimizi siz değerli müşterilerimize kanıtlamış oluyoruz.

Anafartalar Nakliye

Araçlarda Geniş Filo Neden Önemli

Geniş filo araçlarımız ile ne kadar çok eşyanız var ise hepsini tek seferde taşıma gücüne sahibiz. Bu doğrultuda sizlerin eşya kapasitesine göre nakliyat aracını ayarlıyoruz. Anafartalar nakliyat firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kurumsal bir firma olarak eşya taşımacılıkta en çok tercih edilen firma yolunda ilerliyoruz.

Fuar Alanı Taşımacılık

Firmamız yüksek kalitede, güvenilir bir şekilde fuar taşımacılığı yapan öncü bir firmadır. Belirli zamanlarda fuar alanlarında bulunan eşyaların kısa süre içerisinde güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. İhtiyacınızı karşılamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuarlar için taşınması gereken ana parçalar, ışık, ses sistemleri ve konstrüksiyonların sökülerek taşınmasını sağlıyoruz. Bu parçaların hazırlanarak taşınması tecrübe gerektirir. Parçaların sökülmesi, taşınması ve düzenlenmesi fuar taşımacılığı konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Kısacası fuarlar yapboz’ a benzetilebilir. Anafartalar nakliyat şirketleri kapsamında fuar da bulunacak firmalar ile anlaşarak tek bir araç ile eşyalarınızın taşınması sağlanabilir. Böylece sizin için de ekonomik bir taşımacılık olacaktır.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarını güvenilir bir şekilde indirmenin tek yolu asansörlü nakliyattır. Firmamız son teknolojik ekipmanları ile müşterilerine garanti hizmeti vermektedir. Özenli bir şekilde paketlenen eşyalarınız asansör yardımı ile aracımıza indirilmektedir. Anı zamanda aracımızın içerisinde bulunan uzman personellerimiz eşyalarınızın güvenliği açısından dikkatli bir şekilde yerleştirmektedir. Bunun yanı sıra asansörlü sistem sayesinde en üst katlara önemler doğrultusunda eşyalarınızın veya malzemelerinizin çıkarılmasını sağlıyoruz.

Asansörlü taşımacılık için öncelikle taşınacak evin dış cephesine yakın bir park alanı bulunmaktadır. Ardından aracın içerisinden asansörlü sistem otomatik bir şekilde çıkarak eşyaların taşınması sağlanır. Ankara Anafartalar nakliyat nakliyat firması olarak siz de bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız geç kalmadan randevu oluşturabilirsiniz.

Taşımacılıkta Kurumsal Bakış Açısı

Taşımacılık sektöründe kurumsal olarak hizmet vermek oldukça önemlidir. Süreçte herhangi bir sorun yaşamamak için kurulduğumuz tarihten itibaren kurumsal bir firma olarak hizmet veriyoruz. Aynı zamanda çalışan tüm personellerimiz alanında tecrübeli ve gerekli belgelere sahiptir. Firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetinde yedek şoförlerimiz ile hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize aralıksız hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. Bu doğrultuda taşımacılık işlerinizi güvenilir bir şekilde firmamıza yaptırabilirsiniz.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Atatürk Blv No:11 / Posta Kodu 06050/ Anafartalar / Altındağ / Ankara,

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Anafartalar Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap