Antalya

Antalya Evden Eve Nakliyat Firması

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat firması ile taşınma işlemlerinizi kurumsal bir şekilde yaptırmış olursunuz. Nakliye kapsamındaki taşınabilir malzemeleri kolayca götürmekteyiz.

Antalya evden eve nakliyat işlemleri çok sayıda alt hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz. Paketleme, yerleşim aşamaları, teslimat ve diğer konularda artı elde edebilirsiniz.

Antalya Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü taşıma Antalya firması olarak yüksek katlardaki nakil işlemlerinin gerçekleşmesini özel mekanizmalara sahip araçlarla sağlamaktayız. On- on beş kat yukarısı için temel bir ihtiyaç haline gelen asansörlü nakliyatta avantajlarınız çoktur. Zamandan, paradan ve emekten kazanabilmek için bu sistemleri kullanmalı ve kısa sürede güvenli taşıma yaptırmalısınız.

1 . Ankara Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara Antalya istikametinde bir taşımacılık olacaksa saat ve yakıt hesaplaması da yaparak fiyatlandırma gerçekleşecektir. Büyük araçla geçen yol süresi otobüsle yolculuk süresine benzer bir şekilde düşünülebilir.

Ek olarak taşıma yapılırken antalya evden eve eşya taşıma süreçlerinde işlem detaylarına büyük oranda önem verilmesi gerekir. Kişi sayısı, kat, eşya toplam miktarı, araç özellikleri, ek sigorta kapsamları vs. bütünsel değerlendirtir.

2. İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul’a gidecek olan eşyalarınız, Antalya’ya gönderilecekler vs. için kriter açısından başlangıçta değerlendirilir. Bazı sigorta paketlerinde ek özellik talep edildiği için fiyatlara ekleme olabilmektedir. Genel fiyatlandırma açısından parça taşımacılıkta daha ekonomik çözümler bulabilirsiniz. Eşya miktarı azsa parça taşımacılık süreçlerini değerlendirebilirsiniz.

3. Isparta Evden Eve Nakliyat Antalya

Ekonomik Antalya evden eve asansörlü eşya taşıma hizmetini aynı bölgedeki diğer şehir Isparta için alabilirsiniz. Öğrencilik, memuriyet ve diğer nedenlerle taşınmanız gerektiğinde nakliye firmamız size gereken alt yapıyı konforlu bir şekilde sunar.

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Yaparken Dikkat Gerektiren Konular

Şehirlerarası evden eve taşımacılık yapılırken hem müşterilerimizi mağdur etmemek hem de en iyi sonucu almak için dikkatli davranmaktayız. Bu dikkat kapsamında birçok ayrıntı yer almaktadır. Uzun mesafelerde eşya özelliği fark etmeksizin kullanılan araçlar daha dayanıklıdır. Birçok şehre sıralamalı halde uğranacaksa parçalı taşıma araçları olan tırlar kullanılmaktadır. Tüm yerleşimler birbirine karışmayacak şekilde ayarlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Antalya “Dönemsel Fiyat Kampanyaları”

Evden eve antalya asansörlü eşya taşıma hizmetlerinde bazı dönemlerde araç kiralama kampanyaları yapılmaktadır. Yaza doğru taşınma olaylarının çoğaldığı zamanlarda dönemsel kampanyalarımızı kullanabilirsiniz. Araç kiralayarak asansör sistemini kullanmak ekstra bir işlem olduğu için büyük kolaylık olarak düşünebilirsiniz.

Ekonomik Şehir içi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kısa mesafelerde taşımacılık ücretleri şehirlerarasına göre daha azdır. Bazı ekstra durumlarda değişen fiyatlar olmakla beraber güncel fiyatları öğrenmek için firmamız başvuru yapabilirsiniz.

Paketleme Önemi

Paketleme şehirlerarası taşımacılıkta kritik konulardan biridir. İyi bir paketleme yapmak için kendi özel malzemelerinizi bir yere güvenli şekilde biriktirmelisiniz. Paketlemede ayna cam benzeri ürünler varsa mutlaka bir örtüye sarmadan önce kağıt malzemelerle paketlemelisiniz.

 • Kendiniz paketlemeye zemin kuramadığınız dönemlerde firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Erken gelerek taşıma öncesi gereken tüm ayrıntıları sizlere sunuyoruz. Bir taşımada gereken paketlemenin yapılmaması halinde antalya eşya taşıma hizmetlerinin anlamı kalmamaktadır.
 • Doğru paketlemede küçük parçaları mutlaka bir koli, varil benzeri alana biriktirmelisiniz. Gazete kağıtları ile sardığınız cam vs. ürünleri bir arada yerleştirirken alt kısma en sert ve hasara dayanıklı ürünleri kullanmalısınız.
 • Dikine bir varil kullanılıyorsa bunun içine derinlemesine malzemeleri koyabilirsiniz. Vazolar, tencereler vs. dikine kullanılırsa daha az kırılma riski olabilir. Örtülerle yine desteklenmesi gerekmektedir.
 • Özellikle temasında sakınca olan ürünler varsa bunlar için ayrıca bir kaplama malzemesi oluşturulmalıdır. Poşetleme, kağıt ile sarma ve kalın battaniye ile tam koruma önerilir. Poşet yerine kağıt kullanmak bir tablo benzeri ürünün zararını azaltabilir.
 • Kısa sürede paketleme yapabilmek için önceden koli ve diğer parçaları hazırlamış olmalısınız. Toptan bulacağınız antalya nakliyat paketleme malzemeleri, büyük marketlerden, çuval vs. satış yerlerinde temin edilebilir. Beyaz eşya kutuları ve kendi evinizdeki çarşafları da ekonomik bir paketleme sistemine dönüştürebilirsiniz.
 • Çarşaflardan eski ve az kullanılmış olanları kıyafetleriniz için, günlük kullanımdaki kumaştan malzemelerde tepeleme ekleme şeklinde yapay çuval oluşturulabilir.
 • Büyük mobilyalarınızın dökülmemesi için önceden çekmecelerindeki her parçayı çıkararak bir yerde biriktirmelisiniz.
 • Tamir malzemeleriniz varsa sağlam bir kutu içinde ağzı tam kapalı şekilde bekletilmelidir. Tamir çantaları genellikle sağlam yapıda olduğu için çekiç gibi ağır ve sivri malzemeleri bu paketleme şekliyle taşıtabilirsiniz. Kendinizde bulunmayan taşıma malzemelerinde zaten firmamız devreye girerek temel gereksinimleri karşılayacaktır.

Yerleştirme Önemi Nedir?

Araç içi yerleştirme en önemli antalaya şehirler arası eşya taşıma kurallarından biridir. Bir aracın içerisine yapılan yanlış yerleşim bütün malzemelerin birbirine girmesine neden olur. Tecrübeli ekibimizle bu durumun başından engellenmesi adına gereken her türlü çabayı sarf etmekteyiz.

Bir araç içine yerleştirilen malzemeler esnasında türlü konulara önem verilmektedir. Yerleşim düzeninde parça taşımacılık varsa müşteri eşya sınıflandırmasına göre bölmeler oluşturulur. Yol istikametine göre hazırlanan bölümlerde sorunsuz bir düzenek sayesinde devrilme engellenir.

Bir müşteriye ait büyük bir ev taşınacağında beyaz eşyalar ve ağır malzemeler öncelikle araç içine yerleştirilmesi yapılmaktadır. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, koltuk takımları, dolaplar gibi sıralama devam eder.

Zarar görmesi az olasılıklı ürünlerle başlanması doğru bir çerçeve oluşturma amacıyla da yapılır. Evden eve nakliyat antalya firmamızda küçük parçaların olduğu kolileri aralara hareket edemeyecek şekilde koymaktayız.

1 . Antika Malzeme Taşımacılığı

Değerli veya ticari amaçla antika malzemelerin taşınması için ekstra paketleme önlemleri ile kurumsal nakil işlemleri yapılmaktadır.

2. Antalya Otel Taşımacılığı

Otel bölgelerinin birçok farklı ilçede bolca olduğu Antalya’da konaklama merkezlerinin taşınması işlemlerini yerine getirmekteyiz. Otel taşımacılığında bazı hallerde birkaç araç birden kiralamanız gerekirse geniş çaplı filomuzla yanıt vermekteyiz.

3. Hastane Taşımacılığı

Korona virüs nedeniyle artan hastane sayıları ve nakil işlemleri taşımacılık sektörüne de yansımıştır. Tıbbi malzemelerin zarar görmeden nakliyatını uzman bir ekiple gerçekleştirmekteyiz.

4. Okul Taşımacılığı Kurumsal

Eğitim kurumlarında antalaya şehirler arası nakliyat gereken durumlar için asansörlü ve asansörsüz taşımacılık yapılmaktadır. Okul malzemelerinin demirbaş listesini sorunsuz şekilde göndererek ekonomik çözümler bulmaktayız.

5. Halı Saha Çim Nakliyatı

Halı sahalarda sökülen veya yenisi eklenecek olanlar için çim taşımacılığını yapmaktayız. Rulo haldeki çimlerin düzlük hale getirilmesi ve yeniden düzenlemeler olması için nakil işlemleri hızlıca gerçekleşmektedir.

6. Ofis Banka Demirbaşları Nakliyatı

Ofis ve bankalarda demirbaş malzemelerin naklini firmamızdan talep edebilirsiniz. Söküm ve takım işlemlerinde de gereken uygulamaları yapmaktayız.

Antalya Parça Eşya Taşıma Çözümleri

Bir yerden başka yere gönderilecek olan az sayıdaki eşyalarınız için kurumsal nakliyat yapılmaktadır. Artılar bakımından şu maddeler sıralanabilir:

 • Antalya parça eşya taşıma taleplerinizi parça sayısı fark etmeksizin gönderebilirsiniz. Şehirlerarası ve şehir içi başvuru yapılabilir.
 • Kargoların hesaplama sistemine göre daha uzun mesafelerde daha avantajlı taşıma elde etmiş olursunuz.
 • Biraz gecikmeli olmakla beraber parça eşya taşımada boş yere büyük bir araç kiralamak zorunda kalmazsınız.

Antalya Eşya Taşıma Başvuru Aşaması

Nakliye işlemlerine başvuru yaparken firmamızdan ekstra isteklerinizi talep etmelisiniz. Nakil esnasında paketleme için hiç zaman ayıramayacaksanız belirtmelisiniz. Uzun mesafelerde iletişim halinde kalınarak adrese göre işlemler sürdürülmektedir.

Tel: 0,541 932 42 28

ŞUBE ADRESİMİZ: Etiler, 839. Sk. No:10, 07010 Muratpaşa/Antalya

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi amantalyaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap