Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları - Gsm Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat İndirimli Fiyat GSM Taşıma

Evden eve nakliyat, taşınması istenen eşyaların, bulunduğu evden alınarak bir diğer adresteki eve taşınmasının yapılması işlemidir.

Evden eve nakliyat işlemleri, sadece nakliyeyle sınırlı değildir. Özel teknik beceri ve donanım gerektiren, konusunda uzman, deneyimli ve profesyonel ekiplerce bu hizmet yerine getirilmelidir. Çünkü nakliyat işlemleri öncesinde eşyaların demontajları yapılıp, mobilyalar, beyaz eşyalar vs. eşyanın cinsine uygun ambalaj malzemeleriyle sarılıp taşınma işlemi için paketlenmelidir.

evden eve nakliyat ev taşıma

Bu şekilde yapılacak işlemlerle, eşyaların zarar görmesinin önüne geçilir. Gidilen yeni adreste ise eşyalar ambalajlarından çıkarılarak eşya sahibi tarafından gösterilecek odalara yerleştirilir. Daha önceden demontajlı halde bulunan ürünlerin montajları yapılarak müşteriye teslim edilir.

Nakliyat hizmetleri denilince akla ilk olarak evden eve nakliyat gelmektedir. Bu sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın birçok yerinde de bu şekildedir. Yani en fazla nakliyat evden eve yapılan nakliyattır. Bu sebeple Ankara evden eve nakliyat hizmetleri, profesyonel ve donanımlı ekiplerce, büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyatın Kullanım Alanları

Evden eve nakliyat hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle Türkiye’de bir yıl içerisinde birçok aile, başka bir evden, kiraladıkları veya satın aldıkları diğer bir eve geçiş yapmaktadırlar.

Örneğin bir yıl içerisinde birçok memur atama nedeniyle şehirlerarası taşınma yapmak zorunda kalır. Hatta özel sektörde çalışan birçok kişi de çalıştığı firmanın onu farklı bir şehirdeki mağazasına gönderdiği için taşınmak zorunda kalır.

Yani özetle, bir yıl içerisinde bu şekildeki taşınma işlemlerine genel olarak evden eve nakliyat da denilmektedir. Tabi bu tür nakliyat hizmeti alınabilmesi için yapılması gereken ilk işlem, kaliteli ve büyük bir firma ile anlaşma olmalıdır.

evden eve taşıma

Evden eve taşınma işlemleri için büyük ve kaliteli bir firmayla anlaşılmasının nedeni, şehirlerarası taşımacılık şehir içi yapılacak herhangi bir taşımacılığa benzememektedir. Şehirlerarası yapılacak nakliyat işlemlerinin birçok farklı kriteri ve zorlukları bulunmaktadır. Bu sebeple nakliyat ücretleri konusunda da birçok farklı değişkenler söz konusu olur.

Firma açısından bakılacak olursa, bunun en büyük örneği yakıttır. Ve şehirlerarası yakıt, şehir içine göre daha fazla tüketileceği için fiyatta da artışlar söz konusu olur.

Bir diğer örnek de çalışan personel sayısıdır. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde daha fazla çalışanın nakliyat işinin içine girmesi gerekir ve bu da nakliyat ücretine ekleme yapılması noktasında dâhil edilir.

Şehirlerarası  evden eve nakliyat hizmeti alınırken, oldukça kaliteli ve büyük bir nakliyat firması ile çalışmak da son derece, yapılacak işlemleri kalitesi açısından önemlidir.

Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Firmanın Önemi

Evden eve nakliyat işlemleri için anlaşacağınız firmanın sektör içerisindeki kalite ve tecrübesine ilk olarak dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü yılların getireceği tecrübe ve bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel kadrosu ile kusursuz bir hizmet ancak kaliteli bir nakliyat firması ile mümkün olur.

Üstelik bununla birlikte tüm eşyalar için yapılacak olan sigortayla birlikte bütün eşyalar garanti altına alınır ve bu sayede hiçbir müşterinin gözü de arkada kalmamış olur.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Son olarak, evden eve nakliyat hizmetleri için gerekli olan kriterlere bakılacak olursa, bu konuda yakıt ve çalışan sayısı haricinde bir takım farklı detaylar da bulunmaktadır. Bunlardan biri ve en önemlisi, apartmanın kaçıncı katta olduğudur. Evden eve nakliyat ücreti, dairenin bulunduğu kata göre değişkenlik gösterir

Örneğin zemin katta oturan bir kişi için nakliyat ücretine kat ücreti dahil edilmez. Ancak dairenin bulunduğu kat yükseldikçe fiyatlarda aynı oranda artış gösterir. Ankara evden eve nakliyat hizmeti almadan önce, evinizin bulunduğu bölgeyi ve apartman içerisinde yer aldığı katı belirtmeden nakliyat ücreti konusunda anlaşma sağlamayın.

google

PROFESYONEL TAŞIMACILIK'TA KALİTE'NİN YENİ ADRESİ GSM NAKLİYAT

Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizde birinci sınıf kalite standartlarımızla adımızdan Gsm Nakliyat olarak söz ettiriyoruz. Taşıma sırasında elemanlarımız tamamen özenli bir şekilde hareket ediyor. Taşıma sırasında hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanılacağını da bilmektedir.

6 Yorumlar

 • yorumlar

  TUGAY KILIÇ

  Eylül 23, 2020 at 17:54pm

  Taşımacılıkta en üst seviye olan nakliyatınıza sonsuz minnetlerimi sunuyorum.Yani söyleyecek söz bulamıyorum.Bu kadar güvenilir ve hijyenle çalışan nakliyatı size kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu nakliyat kesinlikle değil Türkiyede dünyada en iyi nakliyat olmaya bile aday.

  Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  MEHMET YILMAZ

  Eylül 24, 2020 at 20:54pm

  Bu nakliyatın en güvenilir nakliyat olduğuna yemin edebilirim .Fiyatta dediğim ücretin az daha aşağısına indirdiler ve beni mağdur durumda bırakmadılar.Özellikle hijyen konusu bu firmanın önde gelen özelliklerinden biri.Yani bu firmayı seçmeyen biri kesinlikle bu kadar profosyönel taşımaya hayran kalacak.

  Gsm Nakliyat

  • Image placeholder

   TURGUT SÖNMEZ

   Eylül 24, 2020 at 20:58pm

   Bu firmaya eşyamı taşıma yaptırdığım için çok mutluyum.Firma taşıttığımda iki evdeki eşyayı yarım saatte taşıdılar.Bu firma çok güvenilir ve çok hızlı ve bu kadar kısa sürede taşımalarına rağmen eşyalarımın bir tanesine bile zarar gelmedi.Bu firma çok başarılı ve çok kaliteli size tavsiye ederiz.

   Gsm Nakliyat

   • Image placeholder

    ÖNDER SOYLU

    Eylül 24, 2020 at 21:58pm

    Zaman konusunda bu firma tam nokta atışı yapıyor.Benim işe gitmeme 1 saat kalmıştı ve evimin taşınması gerekiyorde sağolsun bu firma beş dakika içinde geldi ve eşyamı taşıdılar.Gerçekten bu firmaya sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.Dediklerimi tamamen yaptılar.

    Gsm Nakliyat

    • Image placeholder

     BURAK SU

     Eylül 24, 2020 at 21:59pm

     Ankara'dan İstanbula taşıma konusunda internet üzerinden arama yaptım.Fiyat konusunda olsun, profosyonellik ve uzmanlık olsun pek çok firma gördüm ama aradığım firmayı buldum,hepsinden farklıydı çünkü aradığım firmada bütün özellikler vardı.GSM Nakliyata teşekür ederim.

     Gsm Nakliyat

 • Image placeholder

  Havva Gökçay

  Eylül 25, 2020 at 21:58pm

  Uzman ve Profesyonel ekipten oluşan ankara gsm nakliyata çok teşekür ederim. Taşıma konusunda usta olan sayılı güvenilir nakliyat firmalarından gsm nakliyatı herekese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Gsm Nakliyat

yorum Yap